PREVERENÉ AUTÁ KONTROLUJE AUTOPORADCA


Sme automobiloví špecialisti auto poradcovia a staráme sa o to, aby zákazníci kúpili kvalitné jazdené autá alebo motorky za výhodných podmienok.

Projekt Preverené autá vznikol preto, aby sme vo sfére jazdených áut zabezpečili finančný komfort, férovosť a bezpečnosť čo najväčšiemu počtu klientov. S radosťou preto spájame sily s takým významným partnerom, akým je Slovenská sporiteľňa. Najväčšia komerčná banka na Slovensku je pre nás garanciou rovnakých hodnôt, aké vyznávame pri našej každodennej práci. Je to spoľahlivosť, stabilita, transparentný a korektný prístup a v neposlednom rade vôľa prinášať ľuďom kvalitné služby s pridanou hodnotou.


PREČO SI VYBRAŤ PREVERENÉ AUTÁ
NEZÁVISLÁ KONTROLA

NEZÁVISLÁ KONTROLA

Za projektom Preverené autá stojí nezávislá spoločnosť Autoporadca, ktorá pôsobí na trhu od roku 2015 ako líder v oblasti poradenstva, kúpy a kontroly jazdených áut a motoriek


VIETE ČO NAKUPUJETE

VIETE ČO NAKUPUJETE

Technický stav áut skontrolovali naši nezávislí auto poradcovia. Výsledky detailnej technickej kontroly sú zaznamenané v Záverečnej správe o stave vozidla.


VÝHODNÉ FINANCOVANIE

VÝHODNÉ FINANCOVANIE

Partnerom projketu Preverené autá je Slovenská sporiteľňa, vďaka ktorej si môžete vybaviť výhodný auto úver do 10 minúť až do výšky 30 000 €, bez poplatkov za spracovanie a predčasné splatenie.ČO SME SKONTROLOVALI
NEZÁVISLÁ KONTROLA

Technická kontrola 110 bodov

Kontrola lícovania častí karosérie, meranie hrúbky laku, kontrola interiéru, motorového aj batožinového priestoru. doplnenej o diagnostiku riadiacich jednotiek, kontrola podvozku, výfukovej sústavy, tesnosť motora, prevodovky, brzdového systému a stav prevádzkových kvapalín.

VIETE ČO NAKUPUJETE

Skúšobná jazda

Testovanie jazdných vlastností vozidla, chod motora a prevodovky, účinnosť bŕzd, funkčnosť spojky, turba, pevnosť a vôle náprav. Súčasťou je kontrola funkčnosti elektrickej výbavy vozidla, či tlmičov kolies.


VÝHODNÉ FINANCOVANIE

Kontrola dokumentov

Dokumenty, ktoré súvisia s prevereným vozidlom ako je technický preukaz vrátane kontroly VIN, servisná knižka, manuál obsluhy, protokoly z TK a EK, servisné záznamy. Súčasťou je preverenie vozidla v elektronických databázach.


TÍM AUTOPORADCA


MARTIN BABULIC - riaditeľ spoločnosti

MARTIN BABULIC
riaditeľ spoločnosti

DANIEL MIKLÓŠI - senior auto poradca

DANIEL MIKLÓŠI
senior auto poradca

Peter Srnec - preverené autá

PETER SRNEC
preverené autá